• تابلو اعلانات
New Page 1

همكاران محترم دانشكده 


 

با سلام و عرض احترام ، پيرو نامه قبلي به اطلاع ميرساند مراسم پرفيض زيارت عاشورا در ايام ماه محرم هر روز راس ساعت ۷/۳۰ در نماز خانه دانشكده برقرار مي باشد . از كليه همكاران جهت شركت در اين مراسم دعوت بعمل مي آيد ضمنا" پس از مراسم همكاران گرامي به صرف صبحانه در رستوران كاركنان كه توسط  با نيان محترم تدارك ديده شده ، دعوت مي شود.

                                                              امورعمومي دانشکده  


قابل توجه کلیه همکاران

به اطلاع همكاران محترم علمي و اداري ميرساند پزشك عمومي روزهاي يكشنبه هرهفته از ساعت ۱۰ الي ۱۲ در اتاق پزشك واقع در ضلع شرقي دانشكده طبقه همكف مستقر مي باشد. 

                                                 امور عمومي دانشکده


«اطلاعیه سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ »

قابل توجه همکاران محترم علمی و اداری دانشگاه

    همانگونه که مستحضرید هشتمین سرشماری عمومی نفوس و مسکن کشور به منظور افزایش سرعت و دقت و کاهش هزینه های سرشماری از ۲ لغایت ۲۴ مهرماه سال ۱۳۹۵ برای نخستین بار در تاریخ کشور به صورت شیوه نوین سرشماری اینترنتی علاوه بر مراجعه حضوری، برگزار خواهد شد. لذا خواهشمند است همکاران محترم جهت شرکت در سرشماری اینترنتی و تکمیل پرسشنامه الکترونیکی، به پایگاه اینترنتی www.sarshomari۹۵.ir مراجعه نمایند.

با توجه به احتمال افزایش ترافیک شدید در روزهای پایانی سرشماری (۲۲ لغایت ۲۴ مهرماه)، توصیه می‌شود در زمان تعیین شده در این طرح مشارکت نمائید.

                                                                                                اداره رفاه کارکنان دانشگاه