• خبر روز


دکتر علومی یزدی: حقوق بین الملل مدرن مبتنی بر چندجانبهٰ‌گرایی و تعامل فراگیر بین همه ملت‌ها و دولت‌ها است
دکتر حمیدرضا علومی یزدی، معاون حقوقی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دبیر علمی همایش یکجانبه‌گرایی و حقوق بین‌الملل امروز در نشست خبری درباره اهداف برگزاری این همایش اظهارداشت: موضوع یک جانبه گرایی در مقابل چندجانبه گرایی در حقوق بین الملل و روابط بین الملل امر جدیدی نیست و ادبیاتی است که از سال های گذشته در نوشته های حقوقدانان و متخصصان روابط بین الملل تجلی پیدا کرده است.
 ١٥:٥٥ - يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سالروز وفات مفسر قرآن، دومین همایش یادمان علامه طباطبائی (ره ) برگزار می‌گردد
دانشگاه علامه طباطبائی در ایام بزرگداشت فیلسوف معاصر و مفسر قرآن کریم، دومین همایش یادمان مرحوم علامه طباطبائی(ره) را برگزار می‌نماید.
 ١٨:٢٨ - جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور وزیر امور خارجه همایش بین المللی «یکجانبه‌گرایی و حقوق بین‌الملل» در دانشگاه علامه برگزار می شود
همایش بین‌المللی یکجانبه‌گرایی و حقوق بین‌الملل با حضور دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه و دکتر کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشور و شخصیت های علمی و اجرایی داخلی و بین المللی دوشنبه ۲۹ مهر ماه جاری در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می گردد.
 ١٥:١٤ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان دانشگاه علامه طباطبائی برای انتخاب رئیس اداره روابط عمومی
دانشگاه علامه طباطبائی در نظر دارد در اجرای سیاست­‌های دانشگاه مبنی بر بهره‌‌گیری از افراد مستعد برای تصدی پست‌های مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان، بهره‌گیری از قابلیت‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد درون‌سازمانی وکمک به شفاف‌سازی فرایند انتخاب و انتصاب در دانشگاه، برای تصدی پست رئیس اداره روابط عمومی، از همه داوطلبان واجد شرایط در خانواده دانشگاه (اعم از اعضای هیاًت علمی،کارکنان و دانشجویان مقطع دکتری) برای قبول مسئولیت دعوت به همکاری‌ نماید.
 ١٢:٠٣ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
درخشش دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی در شبکه دانشگاه های راه ابریشم
در پنجمین مجمع روسای شبکه راه ابریشم و اعلام نتایج جشنواره‌های بین‌المللی این شبکه، دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند.
 ١٢:١٠ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: شبکه ملی اطلاعات تضمین کننده سلامت و دسترسی دائمی به اطلاعات است
همایش ملی زیست بوم دسترسی همگانی به اطلاعات با حضور لعیا جنیدی، معاون حقوقی رئیس جمهوری، استوان ستوتکوفسکی، رئیس دفتر منطقه‌ای یونسکو، سعید رضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی، ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی، بروجردی، رئیس کتابخانه ملی ایران، حجت الله ایوبی، دبیر کمیسیون ملی یونسکو و جمعی از استادان، صاحب نظران و اندیشمندان 22 مهرماه جاری در محل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد.
 ٠٩:٢١ - سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان مقاله كنفرانس بین المللی «هزاره خيام»
کنفرانس بین المللی «هزاره خیام» از سوی مرکز خیام متعلق به دانشگاه علامه طباطبائی و با همکاری دانشگاه های نبریخا و کمپلوتنسه اسپانیا 27 و 28 بهمن سال جاری برگزار می شود.
 ١٤:٤٧ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>