• خبر روز


فراخوان مقاله كنفرانس بین المللی «هزاره خيام»
کنفرانس بین المللی «هزاره خیام» از سوی دانشگاه علامه طباطبائی و با همکاری دانشگاه های نبریخا و کمپلوتنسه اسپانیا 27 و 28 بهمن سال جاری برگزار می شود.
 ١٤:٤٧ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان شرکت در رویداد« الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه ها با جامعه و صنعت»
دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد همزمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال 98، رویداد یک روزه ای با عنوان «الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه ها با جامعه وصنعت»را برگزار نماید.
 ١٤:٤٤ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش بین المللی «یکجانبه‌گرایی و حقوق بین‌الملل»29 مهرماه جاری در دانشگاه علامه برگزار می شود
همایش بین‌المللی یکجانبه‌گرایی و حقوق بین‌الملل با حضور شخصیت های علمی و اجرایی داخلی و بین المللی دوشنبه 29 مهر ماه جاری در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می گردد.
 ١٤:٤١ - دوشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
امکان عضویت و درخواست صدور کارت دانشجویی بین‌المللی برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی
با پیگیری مدیریت همکاری های بین المللی دانشگاه با سازمان بین‌المللی دانشگاهیان، امکان عضویت و درخواست صدور کارت دانشجویی بین‌المللی با تخفیف ویژه برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی فراهم شد.
 ١٥:١٥ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم ‌نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه تربیت‌بدنی و دانشگاه علامه طباطبائی امضاء شد
به‌منظور گسترش همکاری‌های علمی- پژوهشی، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علامه طباطبائی و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به امضا رسید.
 ١٠:٠٢ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فراخوان دانشگاه علامه طباطبائی برای انتخاب رئیس اداره روابط عمومی
دانشگاه علامه طباطبائی در نظر دارد در اجرای سیاست­‌های دانشگاه مبنی بر بهره‌‌گیری از افراد مستعد برای تصدی پست‌های مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان، بهره‌گیری از قابلیت‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد درون‌سازمانی وکمک به شفاف‌سازی فرایند انتخاب و انتصاب در دانشگاه، برای تصدی پست رئیس اداره روابط عمومی، از همه داوطلبان واجد شرایط در خانواده دانشگاه (اعم از اعضای هیاًت علمی،کارکنان و دانشجویان مقطع دکتری) برای قبول مسئولیت دعوت به همکاری‌ نماید.
 ٠٩:١٦ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
دومین دوره مسابقات دانشجویی موت کورت دیوان عدالت اداری برگزار می شود
دانشگاه علامه طباطبائی با همکاری دانشگاه شهید بهشتی دومین دوره مسابقات دانشجویی موت کورت دیوان عدالت اداری را در پاییز سال جاری برگزار می نمایند.
 ١٤:٥٤ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>