• خبر روز


کارگاه‌های مهارت افزایی یک‌روزه

به اطلاع می‌رساند مدیریت آموزش‌های آزاد دانشگاه در راستای ارتقاء مهارت‌های عملی و هم‌چنین، کیفیت‌بخشی به توانمندی‌های علمی دانشجویان و فراگیران آزاد، در نظر دارد کارگاه‌های مهارت افزایی یک‌روزه را (از ساعت 9 الی 17) با موضوع‌های مختلف و نیز، سخنرانی آموزشی به مدت دو ساعت برگزار کند. از داوطلبین تقاضا می‌شود، جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به شمارۀ ۸۸۸۸۰۹۹۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند. 

قابل ذکر است، دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی که پیش‌تر در کارگاه‌ها و دوره‌های برگزار شده به‌صورت رایگان ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند در یکی از کارگاه‌ها به‌صورت رایگان حضور یابند.

به اطلاع می‌رساند مدیریت آموزش‌های آزاد دانشگاه در راستای ارتقاء مهارت‌های عملی و هم‌چنین، کیفیت‌بخشی به توانمندی‌های علمی دانشجویان و فراگیران آزاد، در نظر دارد کارگاه‌های مهارت افزایی یک‌روزه را (از ساعت 9 الی 17) با موضوع‌های مختلف و نیز، سخنرانی آموزشی به مدت دو ساعت برگزار کند. از داوطلبین تقاضا می‌شود، جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به شمارۀ ۸۸۸۸۰۹۹۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند. 

قابل ذکر است، دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه علامه طباطبائی که پیش‌تر در کارگاه‌ها و دوره‌های برگزار شده به‌صورت رایگان ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند در یکی از کارگاه‌ها به‌صورت رایگان حضور یابند.


 عناوین کارگاه‌های مهارت افزایی و سخنرانی آموزشی:

1-    مدیریت نمایندگی و کارگزاری بیمه-  روز پنج‌شنبه مورخ 14/02/96

2-    مهارت‌های مددکاری اجتماعی-  روز جمعه 15/02/96

3-    مهارت‌های تربیت مشاور (مبانی، اصول و فنون)-  روز جمعه 15/02/96

4-    تقویت اعتماد به نفس-  روز چهارشنبه 20/02/96

5-    مهارت‌های عملی اشتغال-  روز پنج‌شنبه 21/02/96

6-     سخنرانی آموزشی در زمینۀ مدیریت بورس و اوراق بهادار-  روز پنج‌شنبه 21/02/96

7-    مثلث کارآفرینی حرفه‌ای (مبانی کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکار)-  روز پنج‌شنبه 28/ 02/96

 

تاریخ درج خبر: 1396/02/03 - ساعت درج خبر: ١٠:٤٦ - شماره خبر: ٣٢١٣ - تعداد بازدید: 1382


خروج