• آموزش


طرحهای پژوهشی ستاد مبازره با مواد مخدر
دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر، به استحضار می‌رساند این ستاد درنظر دارد طرح‌های پژوهشی با عناوین: 1)«بررسی ارزیابی اثربخشی مجازات‌ها و محکومیت‌های جرائم مواد مخدر و نتایج اعمال انواع مجازات‌های مندرج در قانون مبارزه با مواد مخدر با اصلاحات و الحاقات آن»، 2)«مطالعۀ تطبیقی شیوه‌های درمان، پیشگیری و مقابله با ورود و عرضۀ مواد مخدر و روان‌گردان‌ها در سایر کشورهای جهان با وضعیت کشور ایران» را اجرا نماید. علاقه‌مندان می‌توانند پروپوزال طرح یادشده را در قالب فرم پیوست تکمیل و حداکثر تا تاریخ 95/12/25 به نشانی ستاد ارسال نمایند.
 ١٥:١٦ - 1395/12/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مدرسه روش تحقیق
دوره دوم مدرسه بین المللی روش تحقیق علامه طباطبائی با تدریس استادان برجسته خارجی و داخلی در فروردین و اردیبهشت ماه سال 96 برگزار می‌شود
دوره دوم مدرسه بین المللی روش تحقیق علامه طباطبائی با تدریس استادان برجسته خارجی و داخلی در فروردین و اردیبهشت ماه سال 96 برگزار می‌شود
 ٠٩:٤٩ - 1395/12/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
۱۳ اسفند آزمون زبان آمادگی تافل دانشگاه برگزار می شود
آزمون زبان دانشگاه علامه طباطبائی (آمادگی تافل) در روز جمعه ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ساعت ۹ صبح در محل پردیس تحصیلات تکمیلی خودگردان دانشگاه برگزار می شود. حضور در این آزمون برای شرکت کنندگان در دورۀ آمادگی آزمون تافل رایگان و برای سایر افراد با پرداخت مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال و ۲۰ درصد تخفیف برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی امکان پذیر خواهد بود. در صورت قبولی در آزمون پایانی مدرک قابل قبول در دانشگاه علامه طباطبائی اعطا می شود.
 ١٤:٥٩ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
مصوبه شورای مدیران معاونت پژوهشی دانشگاه
هماهنگی رنگ جلد پایان‌نامه مقاطع مختلف
 ١٤:٤٢ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره‌‌‌هاي تخصصي آزاد و مهارت افزايي
مدیریت آموزش‌های آزاد دانشگاه علامه‌طباطبائی در جهت ارتقاء بخشی به سطح علمی و تقویت مهارت‌های کاربردی دانشجویان و فراگیران آزاد و هم چنین خدمات‌رسانی تخصصی به جامعۀ پیرامونی در چارچوب سیاست‌های دانشگاه، دوره‌های زیر را برگزار می‌کند:
 ١١:١٦ - 1395/12/07 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>